برگشت به صفحه اول

دانلود نرم افزار کیورا

دانلود نرم افزار مانکاتی

دانلود نرم افزار رپیتیر

دانلود نرم افزار نت فب

 حدود 40 درصد از کیفیت نمونه نهایی وابسته به نرم افزار مورد استفاده توسط کاربر میباشد ، نرم افزارهای انتخاب شده از بین برترین و سازگارترین نرم افزارهای مورد استفاده در پرینترهای سه بعدی گزینش شده و توضیحات کوتاهی در مورد هر نرم افزار در ادامه مطلب آورده شده است . 
1. نرم افزار CURA : این نرم افزار توسط شرکت ULTIMAKER و به صورت اوپن سورس عرضه شده است . این نرم افزار بدلیل داشتن پارامترهای قابل تنظیم گسترده برای کاربران حرفه ای پرینترهای سه بعدی توصیه میگردد . 
2.نرم افزار MANKATI : این نرم افزار ورژن ساده تر نرم افزار CURA میباشد و بدلیل ساده تر بودن تنظیمات نرم افزار، برای کاربران مبتدی مناسب تر است . 
3. نرم افزار REPETIER : این نرم افزار نیز از نرم افزارهای بسیار ساده جهت پرینت سه بعدی میباشد و بسیاری از کاربران قدیمی این نرم افزار با وجود امکانات بیشتر نرم افزارهای جدیدتر به خاطر سهولت در استفاده ، از این نرم افزار استفاده مینمایند . 
4.نرم افزار NETFABB : این نرم افزار از نرم افزارهای مکمل پرینت سه بعدی به حساب می آید و از این نرم افزار جهت برش مدلهای سه بعدی و اصلاح ایرادهای احتمالی فایل های طراحی شده در نرم افزار های سه بعدی دیگر (به خصوص نرم افزار تری دی مکس ) استفاده میگردد. 
.

 

منبع : نمونه سازی سریع پرینتر سه بعدی |دانلودها
برچسب ها : افزار ,افزارهای ,استفاده ,ساده ,کاربران ,دانلود ,برای کاربران ,افزار cura ,مورد استفاده